Mercedes-Benz E320 T S124 *7 osobwy*

SAMOCHÓD SPRZEDANY!

Mercedes-Benz E320 T S124 (7 OSOBOWY), sprowadzony z Japonii po wszystkich opłatach celno akcyzowych. Samochód jest w bardzo dobrym stanie z oryginalnym przebiegiem 161120 km, który potwierdzony jest przez japoński export certificate, w którym wskazane są ostatnie przebiegi przeglądów rejestracyjnych. Samochód jest bardzo czysty i zadbany. Skórzana tapicerka wygląda dobrze i jest bez większych śladów zużycia. Silnik i skrzynia biegów pracują prawidłowo, nie posiada żadnych śladów korozji. Samochód jest przygotowany do rejestracji.

Dodatkowe wyposażenie: 7 osobowy, el. fotele przód-podgrzewane fotele przód - el. szyby przód i tył - skórzana tapicerka w kolorze czarnym - kierownica skórzana - el. ustawiane lusterka - el. ustawianie kierownicy - podłokietnik przód i tył - klimatyzacja - tempomat - el. szyberdach - zielone szkło - drewno orzechowe - głośniki tył - wyświetlacz temperatury zewnętrznej - poduszki powietrzne kierowcy/pasażera - automatyczna 5 stopniowa skrzynia biegów - felgi aluminiowe 8-LOCH - wycieraczki reflektorów itd... 

Produkcja: 1994
Przebieg: 161120 km
Paliwo: Benzyna
Moc: 220 KM
Skrzynia biegów: Automatyczna 
Kolor: czarny metalik 

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×