Mercedes-Benz S600L W140 V12

Mercedes-Benz S600 L W140 V12, sprowadzony z Japonii po wszystkich opłatach celno akcyzowych. Samochód jest w bardzo dobrym stanie z oryginalnym przebiegiem 98085 km, który potwierdzony jest przez japoński export certificate, w którym wskazane są ostatnie przebiegi przeglądów rejestracyjnych. Samochód jest bardzo czysty i zadbany, na całej karoserii znajduje się pierwszy lakier z wyjątkiem przednich prawych drzwi oraz tylnego lewego błotnika. Skórzana tapicerka jest bez rys, drewno bez pęknięć. Silnik i automat pracują prawidłowo, nie posiada żadnych śladów korozji!

Dodatkowe wyposażenie: klimatyzacja cztero strefowa, el. i podgrzewane fotele przód z pamięcią, podgrzewana i regulowana tylna kanapa, roleta tylna, radio CD, tempomat, skóra 2 kolorowa, 4 el. szyby, 2 kluczyki, wycieraczki reflektorów, szyberdach, czarna podsufitka itd. Samochód jest przygotowany do rejestracji.

Produkcja: 1995
Przebieg: 98085 km
Paliwo: Benzyna
Moc: 394 KM
Skrzynia biegów: Automatyczna 
Kolor: POLARWEISS 

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×