Maybach 62

SAMOCHÓD SPRZEDANY!

Maybach 62 W240,  sprowadzony z Japonii. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, z oryginalnym przebiegiem 116740 km, który potwierdzony jest przez japoński export certificate, w którym wskazane są ostatnie przebiegi przeglądów rejestracyjnych. Samochód jest czysty i zadbany. Silnik i skrzynia pracują prawidłowo, nie posiada żadnych śladów korozji! 

Dodatkowe wyposażenie: LEDER EXCLUSIV – BRAUN, ADAPTIVES-DAEMPFUNGS-SYSTEM PLUS (ADS+), HINTERACHSLENKUNG MIT GROSSEM WINKEL, RUECKFAHRKAMERA, KUEHLFACH IM FOND, SITZKLIMATISIERUNG VORNE UND HINTEN, KLAPPTISCH MECH. VERSTELLBAR IM FOND LINKS UND RECHTS, SCHIEBEHEBEDACH ELEKTR.IM FOND, IN GLASAUSFUEHRUNG, LEDER EXCLUSIV – BRAUN, BI-XENON MIT AKTIVEN KURVENLICHT, ABBIEGELICHT, ZIERELEMENTE - HOLZ WURZELNUSS, GLAS DUNKEL GETOENT, AMBIENTENBELEUCHTUNG PREMIUM, LIMOUSINE LANG, GETRIEBE AUTOMATISCH, V12-OTTOMOTOR M285, HUBRAUM 5,5 LITER.

Produkcja: 2004
Przebieg: 116740 km
Paliwo: Benzyna
Moc: 551 KM
Skrzynia biegów: Automatyczna
Kolor: IRELAND GREEN DARK - IRLAND MITTELGRUEN - METALLIC

 

Kontakt

+48 608 424 491

DMClassic ul. Rybnicka 229, 44-310 Radlin
e-mail: biuro@dmclassic.pl

Najnowsze wieści od DMClassic

Bądź na bieżąco

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz obserwacji nowości na stronie internetowej. Staramy się być z Wami obecni na bieżąco i informować o wszelkich nowościach, które mają miejsce w DMClassic.

facebookfacebook
×